Fiat Panda TwinAir 80 Lounge
Fiat Panda TwinAir 80 Lounge egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 80 / 59 |
| Cylindre | 2 |
| Ccm | 900 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 975 kg |
| Længde | 365 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 155 cm |
| Tophastighed | 177 km/t |
| Max påhæng | 800 kg |
| Sidst synet | 16 dec 2025 |
| Moment | 145 nm |
| Lasteevne | 565 kg |
Beskrivelse
*****RESERVERET***** *****RESERVERET*****
stofindtræk, vinterhjul, træk, aircondition, fjernb. centrallås, el-ruder, automatisk start/stop, cd/radio, dæktryksmåler, isofix, 6 airbags, esp, city steering
- Vi sælger her en fin 1-ejers Fiat Panda, som vi har købt af familien til den oprindelige ejer. Den er i virkelig fin stand, kører godt og bla. monteret med træk
- Sidst synet 16.12.2025
- Stort service udført i samme forbindelse
- Sommer- & vinterhjul medfølger
- Rustbeskyttet
- Træk til 800 kg
Send gerne en sms eller mail i forvejen, så du ikke kører forgæves på denne bil, da den kan være solgt eller reserveret uden det fremgår af annoncen
-
64.900 kr.
-
Kilometer53.000
-
Benzin26,3 km/l
-
1. reg10/2017
-
Modelår2016
-
Grøn afgift700 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook