Hyundai i10 Go Air+
| Farve | Sølv |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 66 / 49 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.008 kg |
| Længde | 367 cm |
| Bredde | 166 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Sidst synet | 6 maj 2026 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 412 kg |
multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, 14" alufælge, 15" alufælge, el-sidespejle m/varme, tågelygter, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, 4x el-ruder, cd/radio, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, aux tilslutning, dæktryksmåler, isofix, 6 airbags, esp
- Vi sælger her en ualmindelig pæn og velholdt Hyundai i10, der er fornuftigt udstyret. Den er serviceret hos Hyundai i Næstved frem til 2024 og derefter på frit værksted - og den er blevet rustbeskyttet
- Nysynet den 06.05.2026
- Ny serviceret hos os
- Flot servicehistorik
- Rustbeskyttet
- Flotte hjul med nyere dæk fra 2024
- Står virkelig flot både ind- og udvendigt
Send gerne en sms eller mail i forvejen, så du ikke kører forgæves på denne bil, da den kan være solgt eller reserveret uden det fremgår af annoncen
-
54.900 kr.
-
Kilometer131.000
-
Benzin21,3 km/l
-
1. reg11/2015
-
Modelår2015
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder