Mercedes-Benz EQB250+ AMG Line
| Farve | Sølv |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 190 / 140 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.105 kg |
| Længde | 468 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 167 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.400 kg |
| Moment | 385 nm |
| Lasteevne | 435 kg |
| Batteristørrelse | 70,5 kWh |
Autoriseret Mercedes-Benz Servicecenter
Vi er certificerede og specialuddannede med fuld adgang til Mercedes-Benz’ officielle systemer og tekniske data. Klargøringen varetages af et fagligt stærkt team med fokus på høj kvalitet.
Highlights:
⭐KAMPAGNE⭐BILEN HAR 5 ÅRS FABRIKSGARANTI TIL 20-11-2029⭐
•AMG LINE
•Nightpakke
•Svingbart anhængertræk
•Panorama el-glastag
•Forberedelse til DISTRONIC/ADAPTIV FARTPILOT
•Apple Carplay & Android Auto
•Automatisk fjernlystilkobling (IHC)
•LED High Performance-forlygter
•Parkeringspakke med bakkamera
•19" AMG Fælge multieger design
•Sportsrat i læder med dyb prægning
•Sæder i sort delkunstlæder
•Hightechsølv metalliclak
Tryghed: 1 års garanti, Mulighed for forlængelse, Autoriseret Mercedes-Benz servicehistorik, 30 dages ombytningsret og 8 dage fuld fortrydelsesret.
Elektrisk rækkevidde: Op til 483km ved blandet kørsel(WLTP), eller 633km ved bykørsel🏎️
Bilnummer:03263715NT
Øvrig: Dødvinkelassistent, Aktiv parkeringsassistent, Dobbelt kopholder, Regnsensor, Armlæn bagest, Hastighedsskilteregistrering, Loftbeklædning i sort stof, Mørkt tonet glas bag, Orienteringsbelysning, Sædevarme.
-
379.800 kr.
-
Kilometer20.100
-
1. reg11/2024
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Raasigvangen 6-8
3550 Slangerup
CVR : 73120713
48 21 78 78
biler@autoimport.dk