Mercedes-Benz EQE300 Avantgarde
| Farve | Hvid |
| Type | Sedan |
| Døre | 4 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 245 / 180 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.385 kg |
| Længde | 495 cm |
| Bredde | 196 cm |
| Højde | 151 cm |
| Tophastighed | 210 km/t |
| Max påhæng | 750 kg |
| Moment | 550 nm |
| Lasteevne | 495 kg |
| Batteristørrelse | 89,0 kWh |
Autoriseret Mercedes-Benz Servicecenter
Vi er certificerede og specialuddannede med fuld adgang til Mercedes-Benz’ officielle systemer og tekniske data. Klargøringen varetages af et fagligt stærkt team med fokus på høj kvalitet.
Highlights:
⭐KAMPAGNE⭐BILEN HAR 5 ÅRS FABRIKSGARANTI TIL 19-12-2029⭐
•Avantgarde pakke
•Panorama el-glastag
•DISTRONIC PRO/Adaptiv fartpilot
•Memory-pakke (Sæde, ratstamme og spejle)
•Automatisk fjernlystilkobling (IHC)
•LED High Performance-forlygter
•Apple Carplay & Android Auto
•Parkeringspakke med bakkamera
•Trådløs telefonopladning foran
•Ambientenbelysning Premium Plus
•Keyless Go pakke
•19" letmetalfælge 5 egers-design
•Rat elvarme
•Sportsrat i glat ruskind
•Sæder i sort delkunstlæder
•Polarhvid
Tryghed: Autoriseret Mercedes-Benz servicehistorik, 30 dages ombytningsret og 8 dage fuld fortrydelsesret.
Elektrisk rækkevidde: Op til 654km ved blandet kørsel(WLTP), eller 751km ved bykørsel🏎️
Bilnummer:04263741NT
Øvrig: Dødvinkelassistent, Aktiv parkeringsassistent, Drikkevareholder, Fingeraftryksscanner, Hastighedsskilteregistrering, Loftbeklædning i sort stof, Sædevarme.
-
419.800 kr.
-
Kilometer25.200
-
1. reg12/2024
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Raasigvangen 6-8
3550 Slangerup
CVR : 73120713
48 21 78 78
biler@autoimport.dk