Mercedes-Benz EQE350+ AMG Line
| Farve | Grå |
| Type | Sedan |
| Døre | 4 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 292 / 215 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.355 kg |
| Længde | 495 cm |
| Bredde | 196 cm |
| Højde | 151 cm |
| Tophastighed | 210 km/t |
| Max påhæng | 750 kg |
| Moment | 565 nm |
| Lasteevne | 620 kg |
| Batteristørrelse | 90,6 kWh |
Autoriseret Mercedes-Benz Servicecenter
Vi er certificerede og specialuddannede med fuld adgang til Mercedes-Benz’ officielle systemer og tekniske data. Klargøringen varetages af et fagligt stærkt team med fokus på høj kvalitet.
Highlights:
⭐KAMPAGNE⭐BILEN HAR 5 ÅRS FABRIKSGARANTI TIL 20-12-2029⭐
•AMG LINE
•Svingbart anhængertræk
•DISTRONIC PRO/Adaptiv fartpilot
•Memory-pakke (Sæde, ratstamme og spejle)
•Trådløs telefonopladning foran
•Parkeringspakke med bakkamera
•Apple Carplay & Android Auto
•Automatisk fjernlystilkobling (IHC)
•LED High Performance-forlygter
•Ambientenbelysning Premium Plus
•Keyless Go pakke
•19" AMG Fælge multieger design
•Sportsrat i læder med dyb prægning
•Sæder i sort delkunstlæder
•Selenitgrå metalliclak
Tryghed: 1 års garanti, Mulighed for forlængelse, Autoriseret Mercedes-Benz servicehistorik, 30 dages ombytningsret og 8 dage fuld fortrydelsesret.
Elektrisk rækkevidde: Op til 680km ved blandet kørsel(WLTP)
Bilnummer:03263718NT
Øvrig: Dødvinkelassistent, Aktiv parkeringsassistent, Sædevarme, Drikkevareholder, Fingeraftryksscanner, Hastighedsskilteregistrering, Loftbeklædning i sort stof, Mørkt tonet glas.
-
479.800 kr.
-
Kilometer29.000
-
1. reg12/2024
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Raasigvangen 6-8
3550 Slangerup
CVR : 73120713
48 21 78 78
biler@autoimport.dk