Mercedes-Benz GLE350 de AMG Line aut. 4Matic
| Farve | Grøn |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Gear | 9 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 320 / 235 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 2.655 kg |
| Længde | 492 cm |
| Bredde | 167 cm |
| Højde | 178 cm |
| Tophastighed | 210 km/t |
| Max påhæng | 3.500 kg |
| Moment | 700 nm |
| Lasteevne | 605 kg |
| Batteristørrelse | 26,9 kWh |
Tilbudstype: Erhverv
LeasingType: Finansiel Leasing
Løbetid: 12
Udbetaling: 96000
Restværdi: 330000
Totalpris i løbetiden: 148032
Antal kilometer inkluderet: 15000
Forsikring: Ikke inkluderet
Autoriseret Mercedes-Benz Servicecenter
Vi er certificerede og specialuddannede med fuld adgang til Mercedes-Benz’ officielle systemer og tekniske data. Klargøringen varetages af et fagligt stærkt team med fokus på høj kvalitet.
Highlights:
⭐ 1 års garanti. Mulighed for forlængelse op til 48 mdr.⭐
•AMG LINE
•Svingbart anhængertræk 3.500kg
•AIRMATIC DC / luftaffjedring
•DISTRONIC PLUS/Adaptiv fartpilot
•Burmester®-surroundsoundsystem
•Parkeringspakke med 360-graders kamera
•Automatisk fjernlystilkobling (IHC)
•LED High Performance-forlygter
•21" AMG-trådfælge
•Sportsrat i læder med dyb prægning
•Sædevarme foran & bag
•Sæder i sort delkunstlæder
•Smaragdgrøn metalliclak
Tryghed: Autoriseret Mercedes-Benz servicehistorik, 30 dages ombytningsret og 8 dage fuld fortrydelsesret.
Elektrisk rækkevidde: Op til 101km ved blandet kørsel(WLTP)
Bilnummer: 04263752NT
Øvrig: Aktiv parkeringsassistent, Tempereret kopholder, Registrering af vejskilte, Loftbeklædning i sort stof, Automatisk hastighedsregulering, Mørkt tonet glas, Kabine-lyspakke
-
4.336 kr.
-
Kilometer81.500
-
Diesel27,6 km/l
-
1. reg10/2022
-
Modelår2022
-
Grøn afgift580 kr. pr. 6 måneder
Raasigvangen 6-8
3550 Slangerup
CVR : 73120713
48 21 78 78
biler@autoimport.dk