Mercedes-Benz Vito 116 CDi A2 Kassevogn SELECT aut. RWD
| Gear | 9 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 163 / 120 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 2 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | Bag |
| Længde | 514 cm |
| Bredde | 193 cm |
| Højde | 191 cm |
| Max påhæng | 2.500 kg |
Tilbudstype: Erhverv
LeasingType: Finansiel Leasing
Løbetid: 60
Udbetaling: 45000
Restværdi: 70000
Totalpris i løbetiden: 299100
Antal kilometer inkluderet: 20000
Forsikring: Ikke inkluderet
Autoriseret Mercedes-Benz Servicecenter
Vi er certificerede og specialuddannede med fuld adgang til Mercedes-Benz’ officielle systemer og tekniske data. Klargøringen varetages af et fagligt stærkt team med fokus på høj kvalitet.
Highlights:
•Lang / H1
•Anhængertræk 2.500kg
•Fartpilot
•Bakkamera
•Aircondition
•Sædevarme til fører
•Multifunktionsrat i Læder
•Sæder i sort kunstlæder
•Arktisk hvid
Leasingforslag 60 måneder erhverv
Udbetaling: 45.000 kr. ex. moms
Md. ydelse: 4.235 kr. ex. moms
Restværdi: 75.000 kr. ex. moms inkl. afgift
Bil nr. 02263665NT
Øvrig: Aktiv bremseassistent, HOLD-funktion, Justerbart rat, Aflåselig handskerum, Sidespejl med el-varme og el-justering, Sædevarme foran, Dødvinkelassistent.
-
4.235 kr.
-
Kilometer69.800
-
Diesel16,8 km/l
-
1. reg10/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift3.360 kr. pr. 6 måneder
Raasigvangen 6-8
3550 Slangerup
CVR : 73120713
48 21 78 78
biler@autoimport.dk