Suzuki Celerio Comfort
Suzuki Celerio Comfort egenskaber
| Farve | Sølv |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 68 / 50 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 880 kg |
| Længde | 360 cm |
| Bredde | 160 cm |
| Højde | 154 cm |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Max påhæng | 400 kg |
| Sidst synet | 14 aug 2024 |
| Moment | 90 nm |
| Lasteevne | 380 kg |
Beskrivelse
bagagerumsdækken, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, vinterhjul, aircondition, fjernb. centrallås, el-ruder, cd/radio, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, dæktryksmåler, isofix, 6 airbags
- Sælges nysynet
- Flot stemplet servicebog fra aut. Suzuki værksted (se billeder)
- Rustbeskyttet fra ny
- 1-ejers bil
- Sælges monteret med lovlige vinterhjul
- Sommerhjul medfølger
- Fin rengjort kabine
Send gerne en sms eller mail i forvejen, så du ikke kører forgæves på denne bil, da den kan være solgt eller reserveret uden det fremgår af annoncen
-
49.900 kr.
-
Kilometer91.000
-
Benzin23,3 km/l
-
1. reg08/2016
-
Modelår2015
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook