Suzuki Ignis Dualjet Active Hit
Suzuki Ignis Dualjet Active Hit egenskaber
| Farve | Guld |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 90 / 66 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 900 kg |
| Længde | 370 cm |
| Bredde | 169 cm |
| Højde | 160 cm |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 5 feb 2024 |
| Moment | 120 nm |
| Lasteevne | 430 kg |
Beskrivelse
bagagerumsdækken, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, 16" alufælge, el-sidespejle m/varme, tågelygter, tagræling, træk, aircondition, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, navigation, bakkamera, isofix, automatisk lys, 6 airbags, esp, vognbaneassistent, automatisk nødassistent
- Nysynet den 02.03.2026
- Fuldt stemplet servicebog
- Dinitrol rustbeskyttet
- Træk til 1000 kg
- Flotte org. 16" alufælge
- Står flot ind- og udvendigt
Send gerne en sms eller mail i forvejen, så du ikke kører forgæves på denne bil, da den kan være solgt eller reserveret uden det fremgår af annoncen
-
94.900 kr.
-
Kilometer108.000
-
Benzin23,4 km/l
-
1. reg02/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift760 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook