Toyota Aygo VVT-i T2 Air MMT
Toyota Aygo VVT-i T2 Air MMT egenskaber
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 68 / 50 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 8 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 915 kg |
| Længde | 342 cm |
| Bredde | 162 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Sidst synet | 8 maj 2026 |
| Moment | 93 nm |
| Lasteevne | 275 kg |
Beskrivelse
Automatgear, ratgearskifte, stofindtræk, splitbagsæde, led kørelys, aircondition, fjernb. centrallås, sædevarme, el-ruder, cd/radio, aux tilslutning, isofix, airbag, esp
- Nysynet den 08.05.2026
- Alle service passet hos Krogsgaard Biler aut. Toyota forhandler
- Pava rustbeskyttet
- Bemærk ekstra monteret med sædevarme
- En velkørende Aygo med det eftertragtede automatgear
Send gerne en sms eller mail i forvejen, så du ikke kører forgæves på denne bil, da den kan være solgt eller reserveret uden det fremgår af annoncen
-
64.900 kr.
-
Kilometer81.000
-
Benzin22,2 km/l
-
1. reg01/2013
-
Modelår2012
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook